Aktualności

"Lista 100" SPRUC

Podczas konferencji "Umiejętności cyfrowe2018.pl", o której wcześniej pisaliśmy, nastąpiło oficjalne ogłoszenie laureatów tegorocznej edycji "Listy 100". Szczególnie dumni jesteśmy, że w tym znamienitym gronie znaleźli się członkowie PTI: Wojciech Cellary, Tomasz Kulisiewicz, Anna Beata Kwiatkowska, Włodzimierz Marciński, Jacek Orłowski, Beata Ostrowska, Borys Stokalski.

Pełna lista nagrodzonych przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych wygląda następująco:

  1. Aleksiejczuk Agnieszka
  2. Andrzejewski Dariusz
  3. Apanasewicz Joanna
  4. Bagińska Joanna
  5. Biskup Marek
  6. Blicharski Marcin
  7. Bochenek Marcin
  8. Brzózka-Złotnicka Iwona
  9. Cellary Wojciech
  10. Chabros Sławomir
  11. Chmielewska Grażyna
  12. Ciesiołkiewicz Konrad
  13. Cieślarczyk-Adamczewska Anna
  14. Czechowska Zyta
  15. Czubkowska Sylwia
  16. Dębski Bogusław
  17. Drosd Mariola
  18. Dyl Krzysztof
  19. Dziemidowicz Ewa
  20. Fallacher Jean Francois
  21. Gagan Katarzyna
  22. Gawlik Marcin
  23. Gładki Ewelina
  24. Górkiewicz Katarzyna
  25. Gregorczyk Grażyna
  26. Hryniewicz-Bieniek Agnieszka
  27. Ignatowska Bożena
  28. Janus Aleksandra
  29. Jaroszewicz Karina
  30. Jędryczek Dariusz
  31. Jurek Robert
  32. Karwasiński Zbigniew
  33. Kawałek Jacek
  34. Kawecka Elżbieta
  35. Kędzia Grażyna
  36. Kosiński Bartosz
  37. Krupa Ewa
  38. Kruszewska-Mach Dagna
  39. Kulisiewicz Tomasz
  40. Kuran Tadeusz
  41. Kwiatkowska Anna Beata
  42. Lefanowicz Arkadiusz
  43. Maduzia Jerzy
  44. Makowski Tomasz
  45. Marcinkiewicz Andrzej
  46. Marcinkiewicz Lila
  47. Marcinkowski Artur
  48. Marciński Włodzimierz
  49. Mączewski Krzysztof
  50. Michalska Jowita
  51. Koba Grażyna
  52. Mitkowski Rafał
  53. Nobis-Niewiadomska Małgorzata
  54. Nowakowski Zdzisław
  55. Okuniewska Jolanta
  56. Olborska Magdalena
  57. Orłowski Jacek
  58. Ostrowska Beata
  59. Pawlak Anna
  60. Piekarski Karol
  61. Pietrasiewicz Adam
  62. Pijanowski Krzysztof
  63. Piłat Sabina
  64. Polak Marcin
  65. Potęga Joanna
  66. Prądziński Jacek
  67. Radoszewski Jakub
  68. Romatowska Sylwia
  69. Rudnicki Artur
  70. Rywczyńska Anna
  71. Sawicka Magdalena
  72. Schoen-Kamińska Aleksandra
  73. Sludkowska Barbara Sludkowska
  74. Socha Rafał M.
  75. Starościak Paweł
  76. Stokalski Borys
  77. Struzik Adam
  78. Strykowski Wacław
  79. Szajnar Wojciech
  80. Szarański Dawid
  81. Sztokfisz Andrzej
  82. Szwebs Wioletta
  83. Szymańska-Ban Cecylia
  84. Świć Anna
  85. Święcicki Krzysztof
  86. Tomczak Lesław
  87. Trawińska Konador Katarzyna
  88. Trawka Anna
  89. Turski Robert
  90. Tyws Andrzej
  91. Urbanowicz Katarzyna
  92. Walter Natalia
  93. Wasilewski Paweł
  94. Wasilewski Andrzej
  95. Wilczyński Tomasz
  96. Wiśniewska Anna
  97. Zagórski Marek
  98. Zasoński Sylwester
  99. Zawiła-Niedźwiecki Janusz
  100. Żyławski Andrzej

Gratulujemy wszystkim laureatom!